GÜNCEL ÖNEMLİ NOT !!! 01.06.2016

Ben 2015 aralık ayında aldım bu ürünü o zaman bu fiyat makuldü, şuan ülkemizdede uygun fiyata var ve bekleme derdi yok arkadaşlar, yorumlarda hyperlink veren arkadaşlar var kontrol edin. 35-40 tl ye satıyor Türk satıcı arkadaşlar.

Gözlük ile neler yapılabildiğine gelince , arkadaşlar henüz bir kaç yüz adet oyun ve uygulama var ve hepside geliştiriliyor. Ama çok başarılı oyun ve uygulamalar var, bunların yanında da inanılmaz derecede gelişende bir Pornografi sektörüne ait videoları bulunuyor, şimdiden çok büyük bir kitlesi olduğunu söylemek istiyorum, youtube de bile tanıtım videolarını izlemek mümkün ve gerçekten meraklıları için tatmin edici olacaktır.


Bir kaç oyun ve uygulama denedim, inanın çok başarılı. Sizi farklı bir yerde hissettiriyor. Uzaktan kumandasının kullanımı çok performansı değil ama el alışınca iş görüyor.

Video kapağına takılan arkadaşlar; gözlük ile yapılanlardan biride bu, yani beğensekde beğenmesek de bu amaç içinde kullanılıyor, dikkat çekici olması için bu kapağı kullandum.

Ürünü 22 Dolara aldığım satıcının linki; http://bit.ly/1Ryx0HL

Ürün ile ilgili aklınıza takılanları çekinmeden sorunuz.

Bilinen isimleri;
VR 3D Gözlük – VR Oyun Gözlüğü – VR Glasses – Cardboard 3D
Digital Reality Glass – Sanal Gerçeklik Gözlüğü – VR BOX

Tavsiye Oyun ve Uygulamalar:
Finish Area VR
I Slay zombie
Good Seaside
Vr Curler Caster
Curler Cater Vr
Galaxy VR (Bu samsungun demosu sanırım sadece Galaxy Gear Vr ile oynanıyor, boşuna indirmeyin.)

< source > worth a visit
< /source >

Leave a Reply